Zdrowie

Pierwsza strona
Nauka Zakupy Wypoczynek Dom Przemysł Biura
Zdrowie Usługi
proestetica.com.pl : zdjęcie
Mezoterapia wykonywana przez wykwalifikowany zespół specjalistów. Poznań ulica Sianowska, szukasz więcej informacji zajrzyj na stronę http://www.proestetica.com.pl/. Zapraszamy nie tylko osoby, które interesuje mezoterapia, ale również ogólne usługi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej zarówno dla Pań jak i dla Panów.
www.odchudzaniedzieci.pl : zdjęcie
Jeśli zastanawiasz się jak odchudzić dziecko mamy dla ciebie skuteczne, szybkie i przyjemne rozwiązanie. Organizowane przez nas obozy odchudzające dla dzieci i młodzieży łączą zabawę, ruch i odchudzanie dzięki temu dzieci z chęcią korzystają z takiej formy. Zapraszam na nasza stronę www w celu zapoznania się z naszymi pomysłami na temat - jak odchudzić dziecko.
www.estime.poznan.pl : zdjęcie
Chrapanie i jego leczenie jest bardzo poważną sprawą i może w konsekwencji doprowadzić do mniejszego przepływu powietrza do płuc, czyli w konsekwencji niedotlenienia organizmu. Czy zatem można znaleźć lek na chrapanie? A może lek na bezdech? Nie da się skutecznie usunąć problemu chrapania ani bezdechu przy pomocy leków. Trzeba zatem pamiętać, że leczenie chrapania i leczenie bezdechu to leczenie zabiegowe.
osrodektrzezwosc.pl : zdjęcie
Lekomania to taki stan, w którym ani psychicznie, ani fizycznie nie jesteśmy wolni od przymusu przyjmowania leków. Nie potrafimy bez nich żyć - jeśli ten problem dotyczy Państwa, zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Nasz ośrodek skutecznie pomaga w kompleksowym leczeniu uzależnień - w tym lekomanii. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
www.dentim.pl : zdjęcie
Jedną z naszych najważniejszych specjalności jest implantologia. Polega na uzupełnianiu braków w uzębieniu przy pomocy specjalnych implantów zębowych. Dzięki nowoczesnej technologii możliwe jest odzyskanie pełnego i szerokiego uśmiechu! Sprawdź naszą klinikę z Katowic - serdecznie zapraszamy do wizyty u doświadczonych specjalistów!
www.amitur.pl : zdjęcie
Interesują Cię wczasy odchudzające nad morzem? Jeśli tak, to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Amitur. Jedyna taka propozycja dla Ciebie. Więcej informacji o wczasach odchudzających nad morzem, znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Gwarancja najwyższej jakości oraz profesjonalizmu!
dentistica.pl : zdjęcie
Stomatologia rozwinęła się znacznie pod względem technologicznym. Dzięki implantologii możliwa jest dzisiaj odbudowa uzębienia. Wcześniej, gdy implanty nie były jeszcze stosowane, królowały protezy. Teraz jednak są one mechanicznymi odpowiednikami korzenia zębowego, więc uczucie dla pacjenta jest zupełnie naturalne.Zapraszamy do Warszawy, gdzie mieści się nasza klinika Dentistica.
domlekarski.pl : zdjęcie
Witamy w Centrum Medycznym Dom Lekarskie. Leczenie żylaków nie jest skomplikowane, dzięki nowoczesnym technologiom. W naszej placówce posługujemy się termoablacją będącą wynikiem działania fal radiowych. W diagnostyce posługujemy się tzw. USG dopplerowskim, które daje bardzo dokładny ogląd na funkcjonowanie naczyń.
www.prostik.pl : zdjęcie
Witamy na stronach preparatu ProStik - suplementu diety na bóle stawów oraz zapalenie reumatoidalne. Nasz produkt skutecznie wzbogaca organizm m.in. w naturalny kolagen (hydrolizat pozyskiwany od ryb morskich), ale również mumio shilajit - substancję ze skał azjatyckich, która wspomaga wydzielanie w organizmie mazi stawowej.
wcpwaw.pl : zdjęcie
Każda osoba odczuwająca psychiczne cierpienie powinna skonsultować się z psychologiem. Pogłębiające się wahania nastrojów mogą świadczyć o rozwijającej się depresji. Tej choroby nie wolno lekceważyć. Zajmujemy się profesjonalną psychoterapią w Warszawie, również dla osób z depresją. Spotkania z terapeutą są skuteczniejsze niż leki.
matio-med.pl : zdjęcie
Przedstawiamy ofertę sklepu online Matio-Med na nebulizator w przystępnej cenie. Ten przyrząd pozwala na skuteczniejsze podawanie leków w postaci wziewnej aniżeli standardowe inhalatory. Maseczka nie wymaga koordynacji wdechowej, więc może posłużyć do inhalowania już kilkumiesięcznych dzieci. Ten sposób podawania nie powoduje strat leku.
www.hairmedica.pl : zdjęcie
Wypadające włosy, łojotok, łuszczyca skóry głowy, łupież. Z takimi problemami warto wybrać się na trychoterapię do fachowca. Specjalista wykonuje podczas niej badanie diagnostyczne kosmyków i skóry, dopiera odpowiednie zabiegi oraz suplementy diety w postaci witamin tudzież zmiany nawyków żywieniowych.
www.lookoptyk.pl : zdjęcie
Zapraszamy do salonu optycznego Look Optyk we Wrocławiu. Nasi wykwalifikowani specjaliści, na podstawie przeprowadzonego na miejscu, bezpłatnego badania wzroku dobiorą odpowiednią dla konkretnego Klienta korekcję okularową. Oferujemy szeroki wybór klasycznych i nowoczesnych oprawek, a także najwyższej jakości szkła korekcyjne o różnych dodatkowych funkcjach.
www.luxmed.pl : zdjęcie
Poradnia medyczna PROFEMED świadczy pacjentom pomoc w powrocie do sprawności ruchowej. Rehabilitacja po udarze wymaga długotrwałego leczenia i stałych konsultacji szczególnie w początkowym okresie. Jej głównym celem jest zwalczanie zaistniałych dysfunkcji a długość trwania procesu rewalidacji zależy od wielu czynników. Świadczenia oferowane przez nasz program zostały opisane na stronie.
instytutleczeniabolu.pl : zdjęcie
Niezależnie, czy pracujesz fizycznie, czy też spędzasz cały dzień za biurkiem lub kierownicą, prędzej czy później dopadnie Ciebie ból pleców. Wynika to nie tylko z nieprawidłowej postawy podczas wykonywania obowiązków, ale również może być zwiastunem poważnych schorzeń. Dlatego nie należy nigdy ignorować dyskomfortu odczuwanego w okolicach kręgosłupa. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.
www.medicus-kostka.pl : zdjęcie
W naszym asortymencie znalazł się znakomity sprzęt sportowy, który doskonale sprawdza się zarówno w szpitalach, jak również podczas opieki domowej nad pacjentem. Firma Medicus S.C. ma do zaoferowania m. in. bardzo efektywne koncentratory tlenowe, które doskonale sprawdzają się w opiece nad osobami borykającymi się z niewydolnością oddechową.
www.standardy.pl : zdjęcie
Nie od dziś wiadomo, że to co jemy ma duży wpływ na nasze zdrowie. I nie chodzi tu tylko o choroby związane z otyłością, lecz także utratę odporności, czy narażenie się na różnego rodzaju wirusy. Żywienie, a także jego konsekwencje zdrowotne to jeden z tematów, w zakresie którego publikacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy Media-Press Sp. z o. o.
https: : zdjęcie
Alkoholizm dotyka ogromnej części naszego społeczeństwa. W otoczeniu niemal każdego z nas jest osoba, która boryka się z problemem alkoholizmu. Nasza placówka pomaga wszystkim osobom pragnącym odmienić swoje życie i powrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Zapraszamy na naszą stronę internetową!
fizjoterapia-novina.pl : zdjęcie
W Gabinetach Fizjoterapii Novina oferujemy rehabilitację na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z odpowiednio wykwalifikowanymi fizjoterapeutami zyskujemy znakomite rezultaty w rekonwalescencji po operacjach i wypadkach, kontuzjach sportowych, walce z bólami zwyrodnieniowymi itd. Polecamy każdemu.
www.attente.com.pl : zdjęcie
Wraz z gwałtownym wzrostem liczby produkowanych i dostępnych leków wzrosła również liczba osób od nich uzależnionych. Leczenie lekomanii pozwala uwolnić się od tego nałogu, który wyniszcza cały organizm i prowadzić może nawet do śmierci. Terapia nad Narwią zachęca do rozpoczęcia leczenia lekomanii już dziś.
https: : zdjęcie
Nasza sieć wyspecjalizowanych laboratoriów, działająca na terenie całego kraju, oferuje Państwu testy diagnostyczne pozwalające na wykrycie wielu chorób i wad. Wykonujemy między innymi badania genetyczne oraz z zakresu biologii molekularnej. Stosowana przez ALAB metoda Real Time-PCR pozwala na wykazanie czy w badanej próbce znajduje się DNA oraz jaka jest jego ilość.
www.rehabilitacja-bemowo.pl : zdjęcie
W przypadku stwierdzenia wad rozwojowych u Państwa maluchów, im szybciej zostanie podjęte odpowiednie leczenie tym lepiej. Jedną z usług oferowanych przez warszawskie Centrum Bemowo jest rehabilitacja dzieci. Nasi fizjoterapeuci wykorzystują między innymi metodę NDT Bobath. Ponadto nasza oferta obejmuje także zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla maluchów w wieku przedszkolnym.
www.hipnoza-warszawa.pl : zdjęcie
Oferuję metodę eliminowania problemów natury psychologicznej oraz chorób somatycznych, jaką jest terapia transem. Leczenie hipnozą obejmuje problemy takie jak nadwaga, schorzenia bólowe, brak pewności siebie, depresja czy fobie. Sesje hipnoterapii mają na celu nakierowanie umysłu tak, by zwalczył dolegliwości ciała. Spotkania odbywają się w Klinice Powrotu do Zdrowia w Warszawie i prowadzone są przez Alicję Grzesiak.
www.przychodniamorska.pl : zdjęcie
Przychodnia Morska zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Wykonujemy m.in. wspaniałe masaże lecznicze, które łagodzą napięcia mięśni. Mogą one nawet uśmierzyć ból. Gwarantujemy, że na nogi postawi Państwa jedynie nasz profesjonalny, leczniczy masaż. Gdynia to miasto, w którym możecie nas Państwo znaleźć!
www.ecz-innowacje.pl : zdjęcie
Zajmujemy się profilaktyką oraz diagnozowaniem i leczeniem chorób nowotworowych. Badania genetyczne na raka, przeprowadzane przez klinikę ECZ Innowacje, pozwalają określić obciążenie ryzykiem wystąpienia choroby u Pacjenta. Dzięki temu można w odpowiednim momencie wdrożyć leczenie lub podjąć czynności zapobiegawcze.
https: : zdjęcie
W naszym sklepie internetowym kupicie Państwo szkła korekcyjne oraz produkty do pielęgnacji oczu. Polecamy Wam soczewki kontaktowe Air Optix, dostępne w wersji jednodniowej, miesięcznej oraz do noszenia całodobowego. W AM2 sprzedajemy także akcesoria takie jak funkcjonalne pudełeczka i etui z pęsetą.
www.mch.com.pl : zdjęcie
Producent opakowań, firma Masterchem, oferuje swoim klientom różnego rodzaju opakowania i pojemniki wykonane z tworzyw sztucznych, takich jak polietylen. Jako producent zajmujemy się całym procesem wytwórczym od zaprojektowania opakowania do realnego jego wyprodukowania. Wykorzystujemy dwie techniki produkcji: obróbczą bądź wtryskową. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje i dane techniczne dotyczące naszych produktów. Serdecznie zapraszamy!
www.denmax.pl : zdjęcie
Prowadząc sklep stomatologiczny Denmax mamy na uwadze to wszystko, co stanowi podstawę organizacji codziennej pracy dentystów. Dbamy nowoczesne narzędzia i elementy sprzętu jakimi są kirety stomatologiczne. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja to połączenie nowości, komplementarności wyposażenia oraz atrakcyjnych cen. W szczególności polecamy Państwu nasz dział higieniczny, który pozwoli sięgnąć po najlepsze, najkorzystniejsze dla zdrowia oraz sterylności środowiska preparaty.
www.spolka-lekarska.pl : zdjęcie
W naszej przychodni przyjmuje również lekarz medycyny pracy. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się się Spółka Lekarska. Możesz do nas przyjść oraz skorzystać z pomocy specjalistów. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się szczegółowa informacja dotycząca oferty.
alfamedpila.pl : zdjęcie
Klinika AlfaMedPiła świadczy profesjonalne usługi stomatologiczne. W zakres naszych działań wchodzi między innymi leczenie zachowawcze i kanałowe, protetyka, opieka ortodonty, wybielanie zębów, profilaktyka, chirurgia oraz implanty zębów. Pamiętaj, uśmiech to Twoja najlepsza wizytówka. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.
www.optikal.com.pl : zdjęcie
Wybierz najlepszych specjalistów od zdrowia Twoich oczu w Kaliszu i ciesz się nie tylko doskonałym wzrokiem, ale także stylowym wyglądem. Optikal to salon optyczny w Kaliszu, w którym pracuje doświadczony okulista dziecięcy i dla dorosłych. Przeprowadzi on dokładne badania Twojego wzroku i dobierze idealne szkła, które pozwolą Ci świetnie widzieć w każdych warunkach. Co więcej, miła obsługa podpowie, które okulary (również te z przyciemnianymi szkłami) najlepiej pasują do Twojego kształtu twarzy oraz Twojej urody.
..::: 2017 © spr-lublin. :::..