Usługi

Pierwsza strona
Nauka Zakupy Wypoczynek Dom Przemysł Biura
Zdrowie Usługi
www.unistersound.pl : zdjęcie
Nasza firma poleca Państwu nagłośnienie imprez, ich obsługę, pełną i profesjonalną organizacja, a także wynajem scen w takich miastach jak Katowice, Kraków, Warszawa. Profesjonalne nagłaśnianie imprez w obiektach zamkniętych oraz w plenerze to nasz fach. Grono zadowolonych klientów świadczy o naszych rzetelnie wykonywanych usługach. Jeśli potrzebują Państwo organizacja i obsługę imprez wraz z nagłośnieniem czy też nawet własną scenę to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
www.klimawent.com.pl : zdjęcie
Wentylatory dachowe to tylko jeden z wariantów tego co ma nam do zaoferowania nowoczesna technologia. Cyklony odpylacze to urządzenia bardzo często stosowane w przemyśle. Konieczne jest pamiętanie o takich elementach jak na przykład trwale i wytrzymale oraz godne polecenia wentylatory VRF. Kiedy cos będzie nie tak pomoże nam nowoczesny serwis klimatyzacji Fujitsu. Serdecznie zapraszamy
www.praniedywanow.pl : zdjęcie
Osuszanie budynków po zalaniu to zadanie, które wymaga profesjonalnego podejścia, dlatego warto wybrać właśnie nas. Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra i duże doświadczenie sprawiają, że nasz klient musi być zadowolony. Oferujemy szybkie i skuteczne osuszanie budynków, zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!
green-data.pl : zdjęcie
Jeżeli poszukują Państwo sposobu na bezpieczne niszczenie dokumentów, to zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Zajmujemy się w sposób kompleksowy usuwaniem przedawnionych akt, korespondencji firmowej, kwestionariuszy osobowych, itp. Gwarantujemy dyskrecję oraz zgodność procedur z normami polskimi i europejskimi.
www.orcusrybnik.com : zdjęcie
Orcus usługi pogrzebowe z Rybnika świadczy transport zmarłych na terenie kraju i za zagranicy, oraz całodobowo z miejsca zgonu do chłodni. Polecamy szeroki wybór trumien, wiązanek i urn. W tych trudnych chwilach wyręczamy Państwa w zakresie organizacji stypy i transportu uczestników ceremonii. Przygotowujemy pożegnania we wszystkich obrządkach religijnych i świeckie.
www.edenkielce.pl : zdjęcie
Witamy w zakładzie pogrzebowym Eden. Oferujemy najlepsze rozwiązania w dziedzinie prowadzenia ceremonii ostatniego pożegnania w różnych obrządkach, również świeckim z udziałem mistrza ceremonii. Jeśli poszukujecie Państwo firmy sprzedającej nagrobki w Kielcach, znajdziecie je Państwo u nas. Są eleganckie i ponadczasowe.
www.tarcice.com : zdjęcie
Jeśli potrzebujesz wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału, sprawdź, co mamy w naszej ofercie. Sprzedaż drewna egzotycznego prowadzona przez Peplinski & Banaszewski obejmuje szeroki wybór forniru oraz tarcicy. Proponujemy wysokojakościowy surowiec i zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką każdego gatunku.
herkules-pogrzeby.pl : zdjęcie
Pozostajemy do pełnej dyspozycji w tych trudnych dla Państwa chwilach. Nasza firma świadczy usługi pogrzebowe w Łodzi, które obejmują pomoc przy wypełnianiu formalności, organizację transportu ciała, przygotowanie uroczystości funeralnej oraz inne czynności związane z tym smutnym wydarzeniem. Szczegóły zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.
www.sacrum.com.pl : zdjęcie
Jesteśmy specjalistycznym sklepem oferującym bardzo bogaty asortyment wysokiej jakości naczyń liturgicznych, relikwiarzy i dewocjonaliów. Produktem cieszącym się ogromną popularnością wśród naszych klientów jest relikwiarz Jana Pawła II nawiązujący wyglądem do krzyża papieskiego i opatrzony jest herbem oraz napisem Totus Tuus. W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto dzwonki kościelne w klasycznych i niestandardowych wzorach oraz piękne kustodia.
www.pah.org.pl : zdjęcie
Od 1998 roku Polska Akcja Humanitarna prowadzi program dostarczania najmłodszym posiłków. Dajemy tylko takie, które spełniają normy, czyli są odpowiednio kaloryczne oraz zawierają wartości odżywcze. Dzięki takim, pociechy mogą prawidłowo rozwijać się i przykładowo przyswajać wiedzę. Dożywianie dzieci jest naszą misją, ponieważ problem braku jedzenia jest znaczący i wybiega nawet daleko poza granice naszego kraju. Wspieraj z nami akcję szerokiego dostępu do zbilansowanej diety i odczuj, jak bardzo pomagasz.
sklepsakralny.pl : zdjęcie
Jesteśmy dla klientów zarówno indywidualnych, jak i kościelnych - serdecznie polecamy akcesorium do pierwszego sakramentu, połączenia dziecka z Bogiem, jakim to akcesorium jest chrzcielnica. Doskonale wyprofilowana, najczęściej mosiężna - ale dysponujemy też innymi - zaspokoi swoją elegancją gust każdego.
funero.pl : zdjęcie
Świadcząc ostatnią posługę zmarłemu chcemy, by ten spoczywał w jak najlepszych warunkach. Nasza hurtownia funeralna dystrybuuje trumny do pochówku w wersji premium, a także w bardziej tradycyjnej formie. Wśród oferty znajdziecie Państwo sarkofagi, jak i również modele hiszpańskie, francuskie czy polskie.
www.modernizacjaroku.org.pl : zdjęcie
Nasza organizacja zajmuje się przyznawaniem nagród za wybitne osiągnięcia z dziedziny budownictwa i architektury. Prowadzimy konkurs otwarty dla inwestorów, w którym mogą pochwalić się swoimi sukcesami w zakresie modernizacji roku i budowy roku. Wręczenie nagród odbywa się w Zamku Królewskim w Warszawie
granit-art.pl : zdjęcie
Proponowane przez naszą firmę, położoną w sercu Poznania, wyroby obejmują między innymi trwałe, estetyczne nagrobki granitowe. Posiadamy bogatą ofertę pomników: pojedyncze, podwójne, dziecięce, urnowe, oflisy oraz kamienie polne. Nasz zakład kamieniarski serdecznie zaprasza do odwiedzin i składania zamówień.
zupic.pl : zdjęcie
Zadbamy o cały proces przygotowania zmarłego do ostatniego pożegnania - przewieziemy zwłoki do miejsca spoczynku oraz zapewnimy ich godny wygląd przed ceremonią. Zakład pogrzebowy ZUPiC swoją siedzibę ma w Rzeszowie, gdzie można uzyskać od naszych specjalistów bezpłatne porady w kwestiach związanych z formalnościami, które trzeba dokonać po śmierci bliskiego.
kalinski24.pl : zdjęcie
Utrata bliskiej osoby to cios dla przyjaciół i rodziny. Nasza firma dołoży wszelkich starań, by przygotować godny pochówek. Dodatkowo do naszych zadań należy organizacja stypy, czyli uroczystego poczęstunku dla bliskich przyjaciół i członków rodziny osoby zmarłej. To jedna z wielu szans, kiedy rodzina może się spotkać i powspominać zmarłą osobę.
www.tanatopraktyka-master.com : zdjęcie
Wykonujemy makijaż oraz niezbędną pielęgnację przygotowującą zmarłego do ostatniego pożegnania z rodziną. Toaleta pośmiertna może polegać na kosmetyce, balsamowaniu zwłok, powypadkowej rekonstrukcji ciała oraz asyście sekcyjnej. Nasze usługi wykonujemy z należytą empatią i szacunkiem stosownym do powagi sytuacji.
..::: 2021 © spr-lublin. :::..